Morze…

Biała flaga… Morze się poddało i czeka z otwartymi ramionami… Zapach rozgrzanej słońcem skóry i kremu do opalania. Zapach wakacji … Więcej

Tylko Moje…

Jakiś czas temu zastanawiałam się czy to co mi się wydaje to intuicja czy pobożne życzenia. Trudno to rozpoznać. Są … Więcej

Piekary Śląskie

Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często… No już się przebrałam. Jazda nocą w pociągu w sukience… Lubię … Więcej

Kuzyn…

Rozmowa z kuzynem- tym samym, który o 2 w nocy dzwoni z pytaniem ” Jakie korzyści wynikają z posiadania kuzyna”, … Więcej

Pies…

Ktoś mi wczoraj towarzyszył w nocnym spacerze. Najpierw nieśmiało szedł za mną. Kiedy odwracałam się przystawał i patrzył w drugą … Więcej

Sielpia

Niebo gwiaździste nade mną a prawo moralne we mnie… Kant był mądrym człowiekiem. Czasami trzeba się zmusić by o tym … Więcej

Podróże- Nordkapp…

Nordkapp… Najważniejszy dla mnie punkt wyjazdu. Koniec i początek. Taki umowny punkt- zamknięcie spraw, które należy zamknąć i rozpoczęcie starań … Więcej

Zapomnieć

Nie tak łatwo zapomnieć kogoś kto daje tyle do zapamiętania… Odwieczny dylemat- uszanować prośbę czy wybrać to, czego się pragnie? … Więcej

Góra…

Zbieramy doświadczenia jak jesienią grzyby do koszyków. Pochylamy się i dodajemy do pozostałych. Przychodzi taki czas kiedy zmuszeni jesteśmy wysypać … Więcej

Pan od Marchewek…

Szybko czytasz Mój Przyjacielu. Chyba Norweski wiatr przywiał mi Ciebie i Twoje „chce mi się z Tobą pogadać” Uwielbiam kiedy … Więcej

Pan od Marchewek…

„Myślisz o mnie?” … Takiego pytania się nie spodziewałam. Szczególnie od Ciebie. Nie wiedziałam, że chcesz wiedzieć. Co prawda odpowiedź … Więcej