Tylko moje…

Boli ale czasami nie ma innego wyjścia tylko zrozumieć. Zapomnieć trudniej… Wszystko wymaga czasu. A jeśli tego czasu nie ma? … Więcej

Mamo…

Nadia zasnęła w autobusie do Domu. Kocham to wtulone we mnie ciepełko i te rączki pod moją bluzą, które łaskoczą … Więcej

Sylwester Sosnowiec

Sylwester. Nie było łatwo 😊 Najpierw decyzja- gdzie. No jakby oczywista… Przynajmniej dla mnie. Jasne, że Sosnowiec. Tylko to wcale nie było … Więcej

Tylko moje…

Chcę dziś znowu śnić o smaku Twoich ust… Chcę by ich dotyk budził moje pragnienie powoli, delikatnie, zmysłowo… Chcę wejść … Więcej

Uczucia- Muzyka

Muzyka łączy- tak jak wielu z moich znajomych, których poznałam przy okazji koncertów. Wszyscy, z którymi piszę czy rozmawiam są … Więcej

Święta

Przygotowania do świąt 😊 Fantastyczny czas, kiedy wszyscy wokół czekają na coś pięknego co ma się wydarzyć. Takie oczekiwanie z … Więcej

Beatlemania

Beatlemania… Tak czekałam na to wydarzenie. Tak bardzo chciałam tam być.  Gdybym mogła przenieść to jakieś 6-7 lat wstecz- wtedy … Więcej

Nadinterpretacja

Koniec roku…Czas trudnych rozmów i niełatwych decyzji. Czas podsumowań i rachunku sumienia. Jaki był ten rok co darował co wziął… … Więcej

Koncertowo- Cisza Jak Ta

Byłam na niesamowitym wprost koncercie. A zaczęło się od koncertu życzeń. Z całego repertuaru Ciszaków można było wybierać piosenki w … Więcej