Z daleka…

Tłum ludzi. Wszędzie ludzie i Ty. Bez patrzenia wiem gdzie jesteś. Zawsze wiem… Tak jakbym czuła Cię jakimś nadzmysłem. Uśmiechasz … Więcej

Wybaczam?

-…mam prośbę, napisz coś o wybaczaniu, bo ja jeszcze tego nie umiem – a jak napiszę to będziesz umiała? -wybaczać? … Więcej

Taka ja…

Kolejna próba. Mieć Idola na wyciągnięcie ręki i po raz kolejny nie umieć przełamać kompleksów… Tak naprawdę to nie znam … Więcej

Prom do Ystad

Było WYJĄTKOWO. Pięknie tak bardzo, że trudno to sobie wyobrazić. Jak w bajce… ŻYCZLIWOŚĆ w stosunku do nas fanów przeszła … Więcej

Pan od Marchewek

Mój drogi Przyjacielu… Znowu do Ciebie wracam… Bo… Do kogo mam wracać? Tylko Ty chcesz przyjąć mnie taką jaką jestem. … Więcej

Golczewo

Jeszcze chwilę, jeszcze moment muszę pobyć w tej krainie gdzie spełniają się marzenia, gdzie chwile są zaczarowane gdzie mam poczucie, … Więcej

Tylko ja

Wejść w układ z wiatrem by móc osuszać łzy… to coś co chciałabym umieć. I słyszeć szept serca. Nie to … Więcej

Tylko Moje…

Ja to szczęście mam ❤ Obudziłam się dziś z cudownym spokojem. Nic nie mąciło ciszy poranka. Parzyłam kawę i uśmiechałam … Więcej

Tylko Moje…

Chcę być listem czytanym z należytym szacunkiem. Dotykanym z czułością. Otwieranym drżącymi z radości rękoma. Chcę by moja treść była … Więcej

Jestem

Nie mylę się w ocenie ludzi. Niestety. Czas pokazuje, że mam rację. Nawet jeśli staram się zmienić swoje podejście to … Więcej