Stężyca „Disco pod Gwiazdami”

Koncert „Disco pod gwiazdami”… Pisać? Nie pisać? Wszystko było widać. „Kartka” przygotowała relację. Są zdjęcia… Może dodam tylko to, że atmosfera fajna 😊 Może słów niektórych piosenek nie powinnam znać- bo skąd ale jednak… I to wszystkie zwrotki 😊 Trochę się zdziwiłam. Top One… Dzięki siostra- wryło się w pamięć 😊 Wokalista- taaaak… Weronika Ty wiesz a ja nie będę o tym pisać 😊

Paula… To było naprawdę piękne. Antek Smykiewicz- rozbrajający- jak tu się nie uśmiechnąć? Feel z nową fantastyczną piosenką- nie wiem skąd znałam słowa? Może to jak bardzo lubię ma wpływ na to jak szybko uczę się tekstu? Poprzyglądam się 😊 Eleni ❤ moja sąsiadka z Elbląga jak zwykle wspaniała. Carpe Diem… „Kocham Cię jak Irlandię”- super! Boys- fajny, radosny facet 😊- chłopaki naprawdę dobrze się bawili 😊

Piosenka „Chłopców z Placu Broni”… Trudna i piękna. Kiedy pojawiła się na profilu „Sławy” zapytałam Weronikę „skąd ten utwór” ale nie powiedziała 😊 niespodzianka się udała 😊 do próby tuż przed wejściem. Z wieloma piosenkami kojarzą mi się konkretne osoby, zdarzenia czy wspomnienia. Z tą również.

A co poza tym? Nic. Już nic więcej się nie wydarzyło. Pod sceną i generalnie w okolicy słaby zasięg-dlatego nie odpisywałam na wiadomości czy komentarze. Czas wracać… Weronika jakieś 600 km, Beatka całe szczęście w pobliżu. Gosia z Markiem po przejechaniu tych 600 km. z Krakowa podrzucili nas do Gdańska (60km) i wracali do siebie jeszcze 80. Ja jakieś 400… No cóż- droga do Przyjaciół nigdy nie jest zbyt daleka… Można się tylko czasami pomylić w ocenie. Poprawię się następnym razem.

Marku dziękuję Ci za wspólne śpiewanie „Wieża radości- wieża samotności” to było piękne ❤ Dziękuję Ci.

Angelo Badalamenti i Jean Michel Jarre, Universe, Tomasz Żółtko, T.Love, U2… A no i Yazoo!  To była fantastyczna mieszanka ❤ Musimy to jeszcze kiedyś powtórzyć. Może nie 22 godzin na nogach i jazdy o 2 w nocy… Chociaż z Wami zawsze. Dobrze mi było z Wami. Do zobaczenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s