Święta

Przygotowania do świąt 😊 Fantastyczny czas, kiedy wszyscy wokół czekają na coś pięknego co ma się wydarzyć. Takie oczekiwanie z niecierpliwością… To można przeżywać przed świętami ale mnie to zdarza się częściej- przed koncertami 😊, kiedy patrzę na zegarek- kiedy? I jeszcze 10, jeszcze 5 minut… A wcześniej, kiedy już wiem, że będę, nie mogę oprzeć się słuchaniu ulubionych piosenek- może będą na koncercie? Które tym razem? A może Ta?
Czas przygotowań do świąt spokojnie, według planu, który sprawdził się przez lata 😊 Dziś kupiona choinka- ubierana co roku już 12 raz w urodziny starszej córki 😊 Pieczone ciasteczka- dziś kruche, maślane- maleńkimi gwiazdkami dekorujemy kutię- to zadanie Dziewczynek 😊 . Jutro lodowisko i pieczenie piernika (kilku)- może moja poobijana noga wytrzyma? Zaczęła boleć, kiedy puściło napięcie- dopiero w nocy.
Chciałabym, żeby wokół mnie potrafili się ludzie cieszyć tymi świętami, czekać na nie z radością. Nie tylko ze względu na prezenty ale na coś ważniejszego- na bycie razem, na możliwość rozmowy, na podarowanie bliskim swojego czasu i uwagi- tak jak na koncercie- sam koncert jest niezmiernie ważny ale jego przeżycie jest tym piękniejsze im więcej ludzi przeżywa go tak samo jak ja- z radością w sercu. To bycie RAZEM ze sobą z Zespołem- to dopiero jest MAGIA koncertu. Byłam na różnych i naprawdę jest różnica taka jak między przygotowaniem Wigilii w rodzinnym gronie i zjedzeniem kolacji w restauracji. Dania mogą być takie same ale MAGIA zupełnie inna…

https://m.youtube.com/watch?v=LUr3PmW47x4

Lubię to!Zobacz więcej reakcji

Komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s